Ігор Михайлишин

Юрист за освітою, піаніст-аматор Ігор Михайлишин, пройшовши весь Майдан, вирішив йти на війну і 2014 року став добровольцем батальйону «Донбас». Після навчального табору став гранатометником і служив у взводі під командуванням «Лермонтова». Він пробув у полоні 120 днів, 5 разів його обіцяли обміняти, проте марно: «Тоді я зрозумів і пишу про це у книзі «Фуга 911», що надія є зрадливим почуттям у полоні. Вона бере на себе багато емоцій, які не виправдовуються. Ти чекаєш, сподіваєшся, нічого не відбувається, – і ти виснажений, тобі вже все байдуже». Але у полоні всі полонені намагалися підтримувати один одного, каже Ігор. «Наприклад, коли боєць приходив або його заносили чорного з допиту, бо побитий, ми всі до нього підходили й розповідали якісь жарти, навіть над тими побоями його намагалися жартувати, і він теж крізь сльози разом з нами сміявся».

Книги

Фуга «119». В тональності полону

Фото

Відео

Події

Учасники бойових дій і письменники розповіли про війну

50 и одна книга о востоке Украины, на которую не жалко времени

«Піаніст» і фуга пекла
Доброволець батальйону “Донбас” у Черкасах презентував книги про війну
Коли ми капітулювали під Іловайськом, взяті у полон росіяни не хотіли повертатися до своїх — Михайлишин

Відгуки

Фуга 119 
Ігор Михайлишин
Можу багато говорити про цю людину. Але не буду. Краще, знайдіть Його книги – “Танець Смерті – Щоденник Добровольця Батальйону Донбас”, та “Фуга’119′ в тональності полону”. І Ви, все зрозумієте самі. Від себе додам, що це друга книга, за стільки часу, після “Іловайський щоденник”, Roman Zinenko, яка мене вразила.
Так талановито описати події порівнюючи їх з музикою, я, не читав. Кожен постріл, це – натиск, на роялі клавіші, кожен свист кулі, це – партія скрипки, кожен вибух, це – орган. І Ви, все це, відчуєте. А потім, настане тиша. Тиша полону. Тиша, яка знову зірветься бурею.
Радий зустрічі!
-Олег Федотов